O mnie

doktora antropologii kulturowej, adiunkta w IEiAK UAM, performerka fotograficzna, field recordist-ka.

20 gru 2010

pomiędzy zajęciami + power balance

18.12.2010: między 12.10 a 12.50. budynek WSNHiD przy ulicy Kutrzeby. cztery ambiensy oraz rozmowa.

Photobucket

1. ambines korytarzowy: drugie piętro w nowej części budynku, na przeciwko trzech automatów do kawy oraz słodyczy. dźwięk jednostajnego buczenia i szumienia przerywany fragmentami rozmowy pomiędzy studentami oddalonymi od rekordera o około 5 metrów.

2. winda: przejście nad holem głównym, pierwsze piętro, zaraz nad portiernią, przed drzwiami windy. słychać ludzi (ich kroki, pogłos rozmów) oraz buczenie wyciągu windy, która w którymś momencie przejeżdża za drzwiami, przed którymi właśnie stałam.

3. klatka schodowa: pierwsze piętro nowego budynku, klatka główna. ogólny ambiens szkoły w ciągu dnia. słychać przede wszystkim dźwięk wchodzenia i schodzenia po schodach. schody pokryte są antypoślizgowym, gumopodonym materiałem.

4. mycie rąk: toaleta damska na drugim piętrze w nowej części budynku. dźwięk mycia rąk (rekorder leżał na umywalce) oraz fragment rozmowy między dwiema studentkami.

POWER BALANCE: palarnia-szklana tuba na drugim piętrze w nowym budynku. rozmowa ze studentem (zdaje się, że skatem), który demonstrował swoim koleżankom z roku cudowne energetyzujące działanie opaski silikonowej z myronowym hologramem. na nagraniu słychać jeden z eksperymentów na koleżance.


Photobucket

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz