O mnie

doktora antropologii kulturowej, adiunkta w IEiAK UAM, performerka fotograficzna, field recordist-ka.

29 mar 2016

Leniwe sobotnio-niedzielne Kaszuby

Trzy nagrania gościnne wykonane przez uczestniczkę warsztatów audioreporterskich realizowanych w ramach projektu "Ruchome modernizacje. Wpływ autostrady A2 na lokalne krajobrazy kulturowe" - Alicję Zabrocką. Nagrania są wprawką fieldrecordingową i pochodzą z trzech małych miejscowości na Kaszubach.

1. Nagranie z 12.03.2016. Kolbudy. Sobota przed południem. Nagranie wykonane na lokalnym targowisku. Słychać rozmowy, jakie toczą się przy stoisku z niemieckim towarem, a następnie wymianę zdań przy stoisku mięsnym.
2. Nagranie z 13.03.2016. Pręgowo. Niedziela, południe, tuż przed mszą dla dzieci. Nagranie wykonane na parkingu przed kościołem. Słychać samochody, które stopniowo zapełniają parking.

 


3. Nagranie z 13.03.2016. Łapino. Niedziela, pora obiadowa. Nagrania wykonane podczas spaceru wokół domu. Słychać dźwięki przygotowań do obiadu wydobywające się przez otwarte drzwi balkonowe sąsiadów, przelatuje samolot. W drugiej części nagrania słychać świergot ptaków, któremu akompaniuje skuterzysta-rajdowiec.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz